Знайдіть периметер рівнобедреного трикутника з основою а і бічною стороною b, якщо:

1)а=14cм.b=12см. 2) а=16см. b=17см. 3) а=8см. b=5см.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ:

38см,50см,18см

Объяснение:

Трикутник називається рівнобедреним, якщо в нього дві сторони рівні.

Дві рівні сторони рівнобедреного трикутника називають бічними сторонами, а третя сторона — основою.

Периметр рівнобедреного трикутника:

Р=a+b+c=a+2b (так як с=b, с,b- бічні сторони)

1)а=14cм.b=12см.

Р=14+2×12=38 см

2) а=16см. b=17см.

Р=16+2×17=50 см

3) а=8см. b=5см.

Р=8+2×5=18 см