Промiжки зростання i спадання найбiльше i найменше значения функцiia) y = (x-3)^2 + 2b) y = -x^2

+ 6x -5​

Ответы на вопрос

Отвечает Пигасев Даниил.

Ответ:

Объяснение:

   У завданнях маємо дві квадр. функції .

а )  y = (x-3)² + 2 ;  найменше значення у = 2  досгається при х = 2 ;

b)  y = - x² + 6x -5 ; найбільше значення функції у вершині

   параболи :  х₀ = - 6/(- 2 ) = 3 ;  у₀ = - 3² + 6*3 - 5 = 4 ;    у₀ = 4 .