Знайти значення виразу:1,83^2+1,83*2,34+1,17^2 поможіть пожалуйста даю 30 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Гашишев Дмитрий.

Ответ:

(1,83+1,17)^2=3^2=9

Здається, що так, якщо я не помиляюся.