50БАЛЛОВ Знайдіть сьомий член арифметичної прогресії: 1,6; 2,6; 3,6; …


Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаева Жазира.

Ответ: 7,6

Объяснение:

(¹ , ⁷ и ² запиши маленькими и снизу) а¹=1,6; а²=2,6; d=2,6-1,6=1

За формулой n-ого члена имеем:

а⁷=1,6 + 1(7-1)= 7,6