Звільніться від ірруіональності в знаменнику дробів чисельник 6 знаменник корінь 3


Ответы на вопрос

Отвечает Белая Ева.

Ответ:

Объяснение:

6/√3=6/√3 *√3/√3=6√3/3=2√3