Знайдіть добуток коренів квадратного рівняння -6x²-5x+5=0 за допомогою теореми Вієта​


Ответы на вопрос

Отвечает Санакулов Феруз.

\displaystyle\bf\\-6x^{2} -5x+5=0\\\\6x^{2} +5x-5=0\\\\x_{1} \cdot x_{2} =\frac{-5}{6} =-\frac{5}{6} \\\\\\Otvet: \ x_{1} \cdot x_{2}=-\frac{5}{6}

\displaystyle\bf\\Teorema \ Vieta:\\\\ax^{2} +bx+c=0\\\\x_{1} +x_{2} =-\frac{b}{a} \\\\\\x_{1}\cdot x_{2} =\frac{c}{a}