Знайди значення y, що відповідає значенню x=0  для лінійного

рівняння 5x+7y−14=0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гехенам Веста.

Ответ:

y=2

Объяснение:

5*0+7*y-14=0

7y=17
y=2

Отвечает Колесник Вика.

Ответ: 2

Объяснение:

5×0+7y-14=0

0+7y-14=0

7y=14

y=14÷7

y=2