!СРОЧНО! Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат функції: у =

36 – 9х 1)(0;9) та (36;0) 2)(0;36) та (4;0) 3)(0;4) та (36;0) 4)(0;6) та (9;0)

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Лера.

Відповідь:

Відповідь: 2.

Пояснення:

Треба підставити значення (х, у) в вираз, тобто:

1. (0, 36)

36 = 36 - 9*0

36 = 36 - 0

36 = 36

2. (4, 0)

0 = 36 - 9*4

0 = 36 - 36

0 = 0

Сподіваюсь зрозуміло)