Знайдіть координати точки перетину графіків функцій у = 2х +4 і у = -4х - 2


Ответы на вопрос

Отвечает Комякова Татьяна.

Ответ:

система:

{у=2х+4

{у= -4х-2

2х+4= -4х-2

2х+4х= -2-4

6х= -6

х= -1

у=2*(-1)+4= -2+4=2

Ответ: (-1; 2)