Знайдіть область визначення функції y = 5/x^2-x а) усі числа б) усі числа крім 0 в) усі числа

крім 0 і 1 г) усі числа крім 0 і -1

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Даниил.

Ответ:

Объяснение:

x^2-x =x(x-1) не = 0,  х  не = 0  и  х-1 не = 0,  х не = 1,  ответ  в)