Обчисли 5-й член арифметичної прогресії, якщо відомо, що a1 =

−1,4 і d = 1,6  a5 =

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Эллина.
Відповідь:
а5=7,8
Пояснення:
an=a1+d(n-1)
a5=1,4+1,6*4=1,4+6,4=7,8