Функцію задано формулою y=-6x+17 знайдіть значення функції якщо значення аргументу дорівнює -1

Даю 37 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Саша.

\displaystyle\bf\\y=-6x+17\\\\x=-1\\\\y=-6\cdot (-1)+17=6+17=23\\\\Otvet: \ y=23