Площа трапеції дорівнює 120 см2, а її висота - 8см. Знайди основи трапеції, якщо одна з них на 6 см

більша за іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковылин Богдан.

S=(a+b)*h/2

h-высота, a, b -основания

a=b+6

120=(2b+6)*6/2

120=6*(b+3)

20=b+3

b=17

a=17+6=23