Ламана складається із дванадцяти вiдрiзкiв. Довжина першого вiдрiзка дорівнює 25 см, а кожного

наступного на 2 см менша, ніж поперед нього. Знайдіть довжину ламаної.​

Ответы на вопрос

Отвечает Суслина Елизавета.

Ответ:

25-2=23-2=21-2=19-2=17-2=15-2=13-2=11-2=9-2=7-2=2-2=0