ПОМОГИТЕ!!! знайдіть всі значення m, за яких один із коренів рівняння m²x²-4+9mx=0 дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Батухтина Дарья.

\displaystyle\bf\\m^{2} x^{2} -4+9mx=0\\\\x=2\\\\m^{2} \cdot 2^{2} -4+9m\cdot 2=0\\\\4m^{2} +18m-4=0 \ |:2\\\\2m^{2} +9m-2=0\\\\D=9^{2} -4\cdot 2\cdot (-2)=81+16=97\\\\\\m_{1} =\frac{-9-\sqrt{97} }{4} \\\\\\m_{2} =\frac{-9+\sqrt{97} }{4}