Чи належить графіку функції у=2х-1 точка 1)А(0;2);2)В(1;1);3)С(0;-1);4)D(-1;2);5)M(-2;7)?


Ответы на вопрос

Отвечает Худов Данил.

Ответ:

2) В(1;1)

3) С(0;-1)

Объяснение:

Для цоьго підставимо у цю функцію у=2х-1 ці координати:

2=2*0-1     2≠-1

1=2*1-1       1=1

-1=2*0-1     -1=-1

2=2*(-1)-1    2≠-3

7=2*(-2)-1    7≠-5