Відомо що точка P(-9;18) належить графіку функції y=k/x. Чи належить графіку цієї функції точка

M(6;-12)? Відповідь обгрунтуйте. Будь ласка дуже треба!

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Артём.

Ответ точка М не належить до графіку

Решение

Y=k/x

P(-9;18)

18=k/(-9)

k=-162. Y=-162/x


M(6;-12)

Y=-162/6

Y=-27

-12≠-27