Знайдіть різницю арифметичної прогресії 9; 4; -1; -6 .. а)5 б) -5 в) 8 г) 3


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Наташа.
Ответ:
б) -5.
Объяснение:
d = a2 - a1 = 4 - 9 = - 5.