19. Функцію задано формулою у= 2+х2(в степені 2). Знайдіть значення у якщо: 1) х=1. 2)х=0; 3) х=-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Александр.

Ответ:

y=2+x²

1.) y=2+1²=3

2.) y=2+0²=2

3.) y=2+(-5)²=2+25=27