Вкажіть добуток коренів квадратного рівняння: x^2-7x+12=0; Ответы:A) -12Б) 7В) 12Г) 4


Ответы на вопрос

Отвечает Каревская Вероника.

х1=4

х2=3

х1*х2=4*3=12

В)12

Отвечает Лис Даша.

Відповідь: 12

Пояснення:

x^2-7x+12=0;

за теоремою оберненої до теореми Вієта (т.Вієта)

х1х2=12.

В зведеному квадратному рівнянні х^2+px+q=0,

х1+х2=-p,

x1x2= q.