Знайдіть нулі функції f(x)=5x²-16x+3​


Ответы на вопрос

Отвечает Ремжа Екатерина.

Ответ:

3 та 0,2

Объяснение:

Нулі функції це коли функція дорівнює нулю:

0=5х²-16х+3

5х²-16х+3=0

Д=(-16)²-4×5×3=256-60=196=14²

х₁=(16+14)/(2*5)=30/10=3

х₂=(16-14)/(2*5)=2/10=0,2