ЗАДАЧА 5 КЛАС! Никак не могу решить Із міста А в місто Б одночасно виїхали легковий та вантажний

автомобіль швидкість легкового 80 км /год а вантажного на 70 км/год менше коли легковий прибув до міста Б вантажному залишилося ще проїхати 60 км . знайти відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Озернов Макс.

Ответ: 68,57км

Пошаговое объяснение:

Скорость грузового автомобиля равна:

Vг=Vл-70=80-70=10км/ч

Путь автомобилей за время t равен:

Vл*t=Vг*t+60

80t=10t+60

70t=60

t=6/7ч

S=80*6/7=68,057км

Отвечает Дяков Женя.

Пошаговое объяснение:

1) 80 - 70 = 10 (км/ч) - скорость грузовика

2)

х = время в пути автомобилей

80 * х = 10 * х + 60

80х = 10х + 60

70х = 60

х = 60 : 70

х = 60/70

х = 6/7

S = v * t, где:

S - расстояние

v - скорость

t - время

S = 80 * 6/7 = 480/7 = 68. 4/7 (км)