У трьох цехах заводу відремонтували 116 тракторів. У першому цеху відремонтували в 1,2 рази більше,

ніж у третьому цеху, а в другому на 20 тракторів більше, ніж у третьому цеху. Знайти скільки тракторів відремонтували в кожному цеху.

Ответы на вопрос

Отвечает Клещева Дарья.

Ответ:

30 тракторов в 3 цеху

36 тракторов в 1 цеху

50 тракторов во 2 цеху

Объяснение:

в 3 цеху- Х тракт.

в 1 цеху- 1,2Хтракт.

во 2 цеху-(х+20)тракт.

всего -116 тракт.

составляем уравнение  1,2х +(х+20) + Х=116

3,2х +20=116

3,2х=116-20

3,2х=96

х=96:3,2

х=30 тракторов в 3 цеху

1,2*30= 36 тракторов в 1 цеху

30+20=50 тракторов во 2 цеху