. В трьох цехах було 2400 робітників. У першому цеху робітників було у 3 рази менше, ніж у

другому, а в третьому стільки, скільки у першому і другому цехах разом. Скільки робітників було у кожному цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Кирилл.
В 1 цехе будет х , во 2  будет 3х,  в 3 будет 3х+х тогда 8х=2400,х=300. в 1 цехе 300человек в  втором 3*300=900 человек , 3 цехе 900+300=1200 человек