4 чи рівносильні рівняння 4х-7= 1 і 2.5х=5


Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Ответ:

Так, рівносильні

Объяснение:

Рівняння називають рівносильними, якщо вони мають однакові корені.

4х-7= 1                    2.5х=5

4х=1+7                    х=5:2,5

4х=8                       х=2

х=8:4

х=2

Рівняння мають однаковий корень 2, отже вони рівносильні.

Отвечает Измеров Евгений.

Відповідь:Так

Пояснення: 4х-7=1,

4х=8,

х=2;

2.5х=5,

х=2,

Отже, ці рівняння рівносильні