Помогите пожалуйста1) x^4+5x^2+9=02) x^4-3x^2+9=03) y^4-81=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Пёрышко Маша.

1) xЄR Оскільки ліва частина завжди, додатна твердження хибне для будь-якого значення x.
2) xЄR x^2-3x+3=0 x^2+3x+3=0.

3)y1=-3 y2=3

y^4=81

y=+-3

y=-3

y=3