Скільки енергії потрібно витратити, щоб із 2 кг льоду температурою -10°С отримати воду температурою

20°С? РОЗПИСАТИ ЗАДАЧОЮ І НІЯК ПО ІНШОМУ. дам 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Щоб розтає лід і отримати воду при заданих температурах, потрібно подолати три етапи: підігрівання льоду до 0°C, плавлення льоду при 0°C і подігрівання води з 0°C до 20°C.

1. Підігрівання льоду до 0°C: Для цього нам потрібно використовувати тепло внесення (латентну теплоїмкість) льоду, яка становить близько 334 Дж/г (джоулів на грам). При 2 кг льоду це дорівнює 2,000 г (грамів) * 334 Дж/г = 668,000 Дж.

2. Плавлення льоду при 0°C: Для цього нам потрібно використовувати ще 334 Дж/г, оскільки це латентне тепло плавлення. Отже, ще 2,000 г * 334 Дж/г = 668,000 Дж.

3. Подігрівання води з 0°C до 20°C: Щоб підігріти 2 кг води з 0°C до 20°C, нам потрібно використовувати теплоємкість води, яка становить близько 4.18 Дж/г°C. Отже, 2,000 г * 20°C * 4.18 Дж/г°C = 167,200 Дж.

Тепер давайте додамо всі ці значення разом:

668,000 Дж + 668,000 Дж + 167,200 Дж = 1,503,200 Дж

Отже, щоб перетворити 2 кг льоду при -10°C в воду при 20°C, потрібно витратити приблизно 1,503,200 Дж енергії. Я надаю вам 60 балів за це розрахунок.