Допоможіть !! Задача 1Яку кількість енергії необхідно витратити щоб підігріти 100л води для

ванної, якщо температура холодної води tкол = 12°C, а температура гарячої tгор = 60°C. Теплоємність води c = 4200 Дж/кг C°Задача 2Скільки дров необхідно спалити, щоб закіпятити 5Л борщу з tкол = 12°C до tкип = 100°C, якщо питома теплоємність води C = 4200 Дж/°C. Питома теплота згорання дров q = 10 * 10 в 6 степені Дж/КгЗадача 3Яку кількість енергії необхідно витратити щоб розморозити заморожену курку. Вважаючи що питома теплоємність = питомій теплоті плавлення льоду. Tльоду = 3.3 * 10 в п'ятій степені Дж/КгЗадача 4Яку кількість енергії необхідно витратити, щоб випарувалася вся вода в електрочайнику з V = 2Л, якщо питома теплота пароутворення L води = 2.3 * 10 в 6 степені Дж/Кг

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Дима.

Ответ:

Дано:

1. V=100 л=0,1 м^3.

t1=12°C;

t2=60°C;

C=4200 Дж/кг*°С.

Знайти Q.

Q=C*m*(t2-t1); m=p*V, де р-густина води, табличне значення, р=1000 кг/м^3.

Тоді, підставляючи наші дані, отримаємо:

Q=C*p*V*(t2-t1)=4200*0,1*1000*(60-12)=4200*100*48=20,16*10^6 Дж=20,16 МДж.

2.

Дано:

V=5 л=0,005 м^3;

tхол=14°С;

tкип=100°С;

С=4200 Дж/кг*°°С;

q=10*10^6 Дж/кг.

Знайти mдров.

Св*mв*(tкип-tхол)=q*mдров, звідси знаходимо масу дров:

mдров=Св*mв*(tкип-tхол)/q, де mв=р*V, p-густина води, табличне значення, р=1000 кг/м^3. Тоді:

mдров=Св*р*V*(t2-t1)/q=4200*1000*0,005(100-14)/10*10^6=21000*86/10*10^6=1,8*10^6/10*10^6=0,18 кг=180 г.

3.

Дано:

Сл=3,3*10^5 Дж/кг*°С;

qл=3,3*10^5 Дж/кг.

Знайти Q.

Q=Сл*m=q*m, звідси Q=Cл=3,32*10^5 Дж.

4.

Дано:

V=2 л=0,002 м^3;

r=2,3*10^6 Дж/кг;

Знайти Q.

Q=r*m, де m-маса води, m=p*V, де р-табличне значення густини води, р=1000 кг/м^3. Тоді:

Q=2,3*10^6*1000*0,002=4,6*10^6 Дж=4,6 МДж.

Объяснение: