Даю 34 БАЛЛА До лимонаду, температура якого 40 С, добавляють кубики льоду температурою 0 С.

Скільки шматків льоду треба взяти, щоб отримати 200 мл. напою при температурі 14 С. Питома теплоємність лимонаду 4200Дж/(кгК), густина лимонаду 1000 кг м3 ; густина льоду 900 кг м3 ; об’єм кубика льоду 1см3 .

Ответы на вопрос

Отвечает Калистратова Марго.

Відповідь:

Пояснення:

Q1=Q2+Q3

Q1=c1m1(t1-t)

Q2 = λm2

Q3=c3m2(t-t2)

m=ρV

m1=ρV1

m2=ρV2

V=V1+V2

V1=V-V2

c1ρ1(V-V2)(t1-t)=ρ2V2λ+c1ρ1V2(t-t2)

c1ρ1V(t1-t) -c1ρ1V2(t1-t)=V2(ρ2λ+c1ρ1(t-t2))

c1ρ1V(t1-t) = V2(ρ2λ+c1ρ1(t-t2)+c1ρ1(t1-t))

V2 = c1ρ1V(t1-t)/(ρ2λ+c1ρ1(t-t2)+c1ρ1(t1-t))

V2 = 4200*1000*0.002(40-14)/{900*332000+4200*1000(14-0)+4200*1000*(40-14)} = 0.000046 m³ = 46,7 cm³

V2 = NV0

N = 46.7/1 = 46.7 ≈ 47