Ō 21:49 Період обертання тiла становить 30 хв. Визначте радіус орбіти, якщо швидкість РУХУ ПО КОЛУ

дорівнює 314 м/с. п =3,14. Вiдповiдь подайте в км. Ⓒ7/12 KM. Зберегти і перейти далі​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобруйский Дмитрий.

Відповідь:

Пояснення:

дано

T=1800c

v=314m/c

п=3.14

R-?

v=2пR/T

R=vT/2п=314*1800/2*3.14=90000м=90км