5. Протягом 40 секунд маятник здійснює 240 коливань. Чому дорівнює період коливань? 6. Знайдіть

частоту коливань струни, якщо період її коливань дорівнює 2 с. 7. Знайдіть швидкість руху кінчика секундної стрілки годинника, якщо довжинадорівнює 30 см. 8. Період обертання тіла становить 8 годин. Визначте радіус орбіти, якщо швидкість рухупо колу дорівнює 1200 м/с. ДУЖЕ СРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Радзієвська Світлана.

Ответ:

5.

Дано:

t= 40 с

N= 240

_____

T− ?

Розв’язання

T = t/N

T = 40c/240 = 1/6 c

Відповідь: T = 1/6 c

_______

6.

Дано:

T= 2 с

_____

ν− ?

Розв’язання

v = 1/T

v = 1/2c = 0.5 Гц

Відповідь: ν = 0,5 Гц.

_______

7.

Дано:

R= 30 см = 0,3 м

T= 60 с

____

v -?

Розв’язання

v = 2nR/T [v] = m/c

v = 2×3,14×0,3 / 60 = 0,0314 (m/c)

Відповідь: = 0,0314 m/c

_______

8.

Дано:

T= 8 год

= 28800 с

v= 1200 m/c

____

R -?

Розв’язання

v = 2nR/T => R = vT/2n

[R] =

 \frac{ \frac{m}{c} \times c }{1}  =  \frac{m}{1}  = m

R = 1200 × 28800 / 2 × 3,14 ≈ 5503185 (m)

Відповідь: = 5503,2 км.

________

Берегите себя!