Із пунктів А і В, відстань між якими 140 км, одночасно почали рух назустріч два велосипедиста.

Перший їхав зі швидкістю 8M / C другий - 6м/с. Визначте через який час вони зустрінуться.

Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Аделина.

Объяснение:

1) 8м/с + 6м/с = 14м/с - скорость сближения.

2) 140км = 140000м

t = S / V

140000м / 14м/с = 10000с - время движения до встречи.