маятник настінного годинника робить 364  коливання за 7 хвилин визначніть скильки коливань він

зробить за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Воронко Андрій.

Ответ: 3120

Пошаговое объяснение:

Якщо він робить 364 коливання за 7 хвилин, то можна знайти скільки він робить за 1 хвилину коливань: 364÷7=52коливання - за 1 хвилину;

В 1 годині 60 хвилин, тобто треба збільшити у 60 разів число коливаннь за хвилину: 52×60=3120коливання за 1 годину

або просто зробити 364÷(7÷60)=3120