Літак долетів з пункту А до пункту В за 3 год. За першу годину він пролетів 30% всього шляху, за

другу годину пролетів 60% шляху, що залишився, за третю годину- решту 364 км. Яку відстань пролетів за першу годину? Обов'язково дії і коротку умову

Ответы на вопрос

Отвечает Шендель Егор.

пусть хкм все расстояние,тогда 0,3х км-пролетел за первый час, (х-0,3х)*0,6км=0,42х км-за второй час.

Составим уравнение:

0,3+0,42х+588=х

588=х-0,72х

588= 0,28х

х= 2100км  відстань між містами