Літак долетів з одного містае інше за 3 години. За першу годину він пролетів 30 %всього шляху ,

за другу - 60 % шляху , щозалишився , а за третю - решту 582 км,Знайдіть відстань між містами,​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Вика.

5880 км

30%+60%=90% шляху пролітів літак за 2 години

100%-90%=10% залишилось пролетіти

10% --------588 км

100% ------   х   км

х=100*588:10=5880 (км)