Літак долетів з одного міста в інше за 3 год. За першу го- дину він пролетів 30 % всього шляху, у

другу60 % шляху, що залишився, а в третю - решту 588 км.Знайдіть відстань між містами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даня.

Ответ:

3360

Пошаговое объяснение:

 х *0,3 пролетів упершую годину

х- 0,3х -0,6* (х-0,3х-588)=588

х-0,3х-0,6х+0,18х-352,8= 588

х-0,3х-0,6х+0,18х=588+352,8=940,8

х-0,9х+0,18х=940,8

0,28х=940,8

х=3360 км

проверка:

1 час- 1008

2 час=3360-1008-588= 1764

1008+1764+588=3360

Отвечает Нестеров Николай.
Ответ 3360 но это может быть не точно