Автомобіліст доїхав з одного міста в інше за 3 год. За першу годину проїхав 30 %всього шляху ,за

другу 55% шляху що залишився , а за третю решту 63 км. Знайдіть відстань між містами?

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Настя.

Відповідь: 200км

Покрокове пояснення:

Нехай відстань між містами х км. За першу годину автомобіліст проіхав 0,3х шляху (30%=0,3). Залишилось проіхати: х-0,3х=0,7х км шляху.

55%=0,55.

За другу годину проіхав:

0,55*(0,7х)=0,385х км шляху.

За умовою весь шлях за 3 год складає:

0,3х + 0,385х + 63= х

х-0,3х-0,385х=63

0,315х=63

х=63:0,315

х=200 (км) складає весь шлях

Перевірка:

200*0,3=60 км за першу годину;

200-60=140 решта шляху; 140*0,55=77 км за другу годину;

200-(60+77)=200-137=63 км за третю годину.