з пунктів а і б розташованих на відстані 80 км один від одного одночасно почали рух два

велосипедиста перший на швидкості 5 м/с другий 3 м/с визначте через який час вони зустрінуться який шлях вони пройдуть до моменту зустрічі і яке здійснюють вони переміщення​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Таня.
Розв'язання:

Нехай велосипедисти зустрінуться через час t. Тоді, за цей час, перший велосипедист пройде шлях S1 = 5 * t = 5t, а другий - S2 = 3 * t = 3t. Загальний шлях, пройдений велосипедистами, до моменту зустрічі буде дорівнювати S = S1 + S2 = 5t + 3t = 8t.

Оскільки, S = 80, то t = 80 / 8 = 10.

Відповідь:

Через час 10 секунд велосипедисти зустрінуться.
Загальний шлях, пройдений велосипедистами, до моменту зустрічі, дорівнюватиме 80 км.
Велосипедисти здійснюють зустрічний рух.
Додаткова інформація:

Швидкість велосипедистів спрямована в протилежні сторони, тому їхнє переміщення є зустрічним.
Швидкість зустрічного руху дорівнює сумі швидкостей руху велосипедистів. У даному випадку швидкість зустрічного руху дорівнює 5 + 3 = 8 м/с.
Час зустрічі велосипедистів можна визначити за формулою:
t = S / V
де:

t - час зустрічі, с
S - відстань між початковими точками руху велосипедистів, м
V - швидкість зустрічного руху, м/с
t = 80 / 8 = 10