Велосипедист проїхав спочатку 15 км зі швидкістю 45 км/год, а потім ще 28 км зі швидкістю 42

км/год. Обчислити середню швидкість велосипедиста на всьому шляху.СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Покотило Муза.

Середню швидкість велосипедиста можна обчислити за формулою для середньої швидкості, яка дорівнює відношенню загального шляху до часу, який потрібно для пройдення цього шляху.

Загальний шлях, який проїхав велосипедист, дорівнює сумі відстаней, які він подолав:

Загальний шлях = 15 км + 28 км = 43 км

Тепер нам потрібно обчислити час, який велосипедист витратив на кожен з відрізків:

Час на перший відрізок = Відстань / Швидкість = 15 км / 45 км/год = 1/3 години

Час на другий відрізок = Відстань / Швидкість = 28 км / 42 км/год = 2/3 години

Загальний час подорожі дорівнює сумі часів на обидва відрізки:

Загальний час = 1/3 години + 2/3 години = 1 година

Тепер ми можемо обчислити середню швидкість, поділивши загальний шлях на загальний час:

Середня швидкість = Загальний шлях / Загальний час = 43 км / 1 година = 43 км/год

Отже, середня швидкість велосипедиста на всьому шляху дорівнює 43 км/год.

Якщо тобі сподобалась моя відповідь, натисни "Спасибо/Дякую", і відміть як найкраща відповідь ❤️