Яка максимальна швидкість електронів,вирваних з поверхні платини (6,35еВ) під час опромінювання

світлом,довжина хвилі якого 100нм? Будь ласка,допоможіть вирішити задачу,дуже потрібно і терміново!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хазиханов Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано

Aв=6.35eB = 6.35*1.6*10^-19Дж

л=100нм=100*10^-9м

m(електрона)=9.1*10^-31кг

c=3*10^8м/c

h= 6.63 * 10^-34 Дж*с

Найти

v

Решение

E=Aв+Eк

hc/л=Ав+mv^2/2

v=корень из 2hc-2Aвл/лm

v= корень из 2*6.63 * 10^-34 Дж*с*3*10^8м/c-2*6.35*1.6*10^-19Дж*100*10^-9м/100*10^-9м*9.1*10^-31кг = 213846153846,1538м/c