За який час літак ,який рухається зі швидкістю 720 км/год,долає відстань 120 км між двома

аеропортами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубова Саша.

Ответ:

10 мин

Объяснение:

\upsilon = 720 \frac{km}{ch}\\S = 120 \ km\\t = \frac{S}{\upsilon}=\frac{120}{720} \frac{km}{ch}  = \frac16  \frac{km}{ch} = 10 \ min