піднімаючи за допомогою не рухомого блока вантаж масою 5 кг та висоту 3 м виконали роботу 160 Дж

який какаде блоку?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Никита.

Ответ:

Дано:

m=5кг;

g=10 Н/кг;

h=3 м;

An=160 Дж;

Розв'язання:

n= \frac{Ak}{An}

An

Ak

* 100%= \frac{F*h}{An}

An

F∗h

= \frac{mgh}{An}

An

mgh

* 100%

[n]= \frac{kg * H/kg * m }{Dg}

Dg

kg∗H/kg∗m

% = \frac{Dg}{Dg} * % =%

Dg

Dg

∗ %=%

Обчислення:

n=\frac{5*10*3}{160} *100= \frac{15}{16} * 100=0,9375*100=93,75%

160

5∗10∗3

∗100=

16

15

∗100=0,9375∗100=93,75

Отвечает Клімук Соня.

Ответ:

η=\frac{A_{korisne} }{Apovne}

Aкорисне= mgh=5 кг*10Н/кг*3 м=150 Дж

Аповне=160 Дж

η=\frac{150_{Dj} }{160_{Dj} }×100%=93.75%

Объяснение: