1. Прості механізми дають:виграш у роботі, виграш у силі, виграш у роботі і силі?-1б. 2 Плечі

важеля відносяться як 1:4. До короткого плеча приклали силу 10 Н. Яку силу треба прикласти до довгого плеча ,щоб важіль був в рівновазі?-2б 3. Застосовуючи три рухомі блоки, який виграш у силі можна отримати?-2б. 4. Яку силу треба прикласти до вільного кінця мотузки рухомого блоку, щоб підняти вантаж масою 50 кг?-3б. 5. Під час будівництва вантаж масою 56 кг піднімають на 3-й поверх з допомогою рухомого блоку з силою 350 Н.Обчисліть ККД блоку?-4б.

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

Ответ 1) виграш у силі. 2) 40Н. 3) Можна отримати виграш у силі в 6 разів. 4) 250Н. 5) Р=56*10=560Н.

F=350Н. ККД=350:560*100%=62,5%

Объяснение: