Знайтм площу прямокутного трикутника у якого гіпотезу ха 17 см ,а одна акатетів 15 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кознов Дима.

Ответ:

8см

S=60см²

Объяснение:

Дано:

Прямоугольный треугольник

с=17см

а=15см

b=?

S=?

Решение

Теорема Пифагора

b²=c²-a²

b=√(17²-15²)=√(289-225)=√64=8см

S=1/2*a*b=1/2*8*15=60см²