12. У гідравлічному пресі плода малого поря 20 см, а площа великого поршня 2000 см. Намалий

поршень діс сила 400 п. Визначити силу,яка діє на тіло, що знаходиться на великомупоршні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хрупачева Ксения.

Ответ: 40кН

Объяснение: По закону Паскаля: F1/S1=F2/S2;

Отсюда F2=F1*S2/S1=400*0,2/0,0002=40000Н=40кН