У гідравлічному пресі площа малого поршня 10 см2, а площа великого поршня 1000см2. На малий поршень

діють з силою 400H. Яка сила діє на тіло, що знаходиться на великому поршні? срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Олінійчук Марина.
P1=F1/S1; p2=F2/S2
F1/S1=F2/S2
F2=F1*S2/S1
F2=400*1000*10^-4/10*10^-4=40000 Н