У гідравлічному пресі площа великого поршня 1200 см2, а площа малого поршня 4см2. На малий поршень

діє сила 100 Н. Розрахуй силу тиску великого поршня.

Ответы на вопрос

Отвечает Гавриков Кирилл.

Ответ: 30кН.

Объяснение: F1/S1=F2/S2;

F2=F1*S2/S1=100*1200/4=30000Н=30кН