3. Літак за 1,5 год пролетів 1350 км, а мотоцикліст за 15 хв проїхав 22500 м. У скільки разів

швидкість літака більша?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Рома.

Ответ:

1350 / 1.5 = 900 км/ч

22.5 / 0.25 = 90 км/ч

900 / 90 = 10 раз

Отвечает Волк Света.

Ответ:

10 разів

Объяснение:

Vл=Sл/tл=1350/1.5=900 км/год

Vм=Sм/tм=22.5/15*60=90 км/год

Vл/Vм=900/90=10