Автомобіль за 15 хв проїхав відстань 24 км, а поїзд за 0,4 год — 36 км. Порівняйте швидкості руху

та визначте, на скільки відрізняються швидкості: Виберіть одну відповідь: швидкість автомобіля більша на 3 км/год швидкість поїзда більша на 10 км/год швидкість автомобіля більша на 6 км/год швидкість поїзда більша на 3 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Седина Алина.

1) автомобиль

V=S/t=24 км/15 мин=24/(1/4 часа)=24*4=96 км/ч

2) поезд

V=S/t=36 км/0,4 часа=90 км/ч

Ответ: скорость автомобиля больше на 6 км/ч.