альпініст,під час паднімання по скалі,почув звук від падіння каменю на дно ущелини через 8с з

моменту початку падіння.Яка глибина ущелини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

Ответ: Відповідно до загальноприйнятих довідкових величин - прискорення вільного падіння дорівнює приблизно 10м/с2. Щоб обчислити глибину ущелини, ми будемо використовувати формулу

S = H = g * t2/2.

де S = H це глибина ущелини

g це 10м/с2

t цей час падіння каменю

S = H = 10 * 6 * 6 / 2 = 180

Глибина ущелини рівна 180 метрів.

Объяснение:

Глибина ущелини рівна 180 метрів.